Tarnowskie akcenty w ogrodach Kancelarii Premiera!

Aktualności Comments Off 158

Kilka tysięcy dzieci bawiło się na pikniku pn.: „Dzieci Rządzą” zorganizowanym w ogrodach Kancelarii Premiera. Z okazji Dnia Dziecka milusińscy mogli spotkać się ministrami rządu Beaty Szydło, wziąć udział w konkursach z nagrodami, grach i zabawach.

[espro-slider id=303]

Każde ministerstwo przygotowało dla gości atrakcje związane z zakresem swojej działalności. W evencie wzięli udział uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie wraz z kadrą, jako jednostki podległej Ministerstwu Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej.

Liczne atrakcje przygotowane przez naszych przedstawicieli, przykuły uwagę nie tylko najmłodszych. Stoisko CKiW OHP, które oferowało m.in.: zabawy z klaunami, słodycze, baloniki z helem, łowienie rybek, zabawy z chustą animacyjną, czesanie fryzur w wykonaniu naszych fryzjerek (Justyna Cetnar i Kinga Świątek), odwiedziła sama Minister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej p. Elżbieta Rafalska. Tuż przed oficjalnym otwarciem Justyna Cetnar czesała Panią Minister, która była zachwycona fryzurą, a nasza uczestniczka otrzymała od Pani Minister podziękowanie na piśmie.

Wspaniała atmosfera, piękna pogoda, uśmiechnięci Goście i liczne atrakcje przygotowane dla odwiedzających – oto kwintesencja niedzielnego popołudnia, 5 czerwca.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij