Oferta współpracy

Aktualności Comments Off 38

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie poszukuje wykładowców i szkoleniowców, którzy chcieliby nawiązać z nami współpracę. Poszukujemy osób lub firm posiadających wiedzę  oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu:

– magazynier

– sprzedawca

– obsługa kas fiskalnych

– kursy kosmetyczne

– kursy komputerowe i ECDL
Zakres obowiązków:
– przygotowywanie i prowadzenie szkoleń
– opracowywanie programów oraz materiałów szkoleniowych niezbędnych do prowadzenia szkolenia
– opracowywanie materiałów szkoleniowych, które udostępniane będą uczestnikom szkolenia
Wymagania:
– doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Oferujemy:
– wynagrodzenie płatne za godzinę na podstawie umowy zlecenia lub faktury.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoje kandydatury na adres e-mail: sekretariat@ckiw-tarnow.ohp.pl

W zgłoszeniu proszę wskazać  rodzaj zajęć szkoleniowych oraz  zakres tematyczny, którym byliby państwo zainteresowani oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb naboru.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszym zmianami”.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 14 621 72 35 wew.143 p. Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Zamknij