Europejska Majówka w CKiW OHP w Tarnowie

Aktualności Comments Off 284

DSC_0206 [espro-slider id=77]

12 maja 2016 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Na spotkanie przybyli: Naczelnik Wydziału Poradnictwa Zawodowego i Promocji Pani Barbara Borowicz, Pan Bogusław Pituła Dyrektor Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie, Pan Adam Potempa Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy w Tarnowie, Pani Małgorzata Piotrowska Pedagog z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie oraz pracownicy CKiW OHP w Tarnowie.

O godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy. Zastępca Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie Pan Andrzej Mizera przywitał wszystkich zaproszonych gości oraz młodzież. Następnie Pani Agata Stus zaprezentowała prezentację multimedialną na temat realizowanych projektów europejskich w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. Po prezentacji uczestnicy poprzedniej edycji programu „Gwarancji dla młodzieży” opowiedzieli o korzyściach płynących z udziału w projektach. Po części oficjalnej odbyła się degustacja potraw włoskich wykonanych przez młodzież. Dla młodzieży zaplanowano także warsztaty z doradcą zawodowym dot. swojej pierwszej pracy. O godzinie 14.00 młodzież CKiW OHP w Tarnowie udała się na spacer po Tarnowie z przewodnikiem.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij