Zawody w piłce siatkowej

Aktualności, Bez kategorii Comments Off 113

18 maja na terenie hali sportowej w Proszowicach, już po raz czwarty odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP.
Organizatorami turnieju była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie i 6-6 Hufiec Pracy w Proszowicach. Głównym celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród młodzieży oraz wyłonienie najlepszej drużyny na szczeblu wojewódzkim. Oprócz gospodarzy na zawody przyjechało szesnaście czteroosobowych drużyn wraz z opiekunami. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowały: Natalia Borek, Katarzyna Rzycka, Klaudia Świder i Magdalena Piątek. Drużyny podzielone na trzy grupy przystąpiły do sportowych zmagań, systemem każdy z każdym. Dziewczęta walczyły o każdy punkt z ogromną determinacją i bardzo dużym zaangażowaniem. Doskonała i zacięta gra drużyn siatkarskich dostarczyła wiele emocji wszystkim kibicom, a w szczególności opiekunom, którzy mocno trzymali kciuki za swoich podopiecznych. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z 6-38 Hufca Pracy z Gorlic, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z 6-32 HP z Limanowe, trzecie miejsce zajęła drużyna z Centrum Kształcenia i Wychowania ze Szczawnicy – Jabłonki. Naszej reprezentacji dziękujemy za ducha walki i każdy zdobyty punkt.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij