Projekt “Akcja Aktywizacja YEI”

Komunikaty, Projekty UE, W realizacji Comments Off 142

W  Centrum Kształcenia i Wychowania  Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie trwa akcja rekrutacyjna  do projektu współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej: „Akcja Aktywizacja – YEI”.

Kto może przystąpić do projektu?
Osoby w wieku 15-16 lat, znajdujące się w szczególnie niekorzystnej sytuacji, które posiadają wykształcenie na poziomie szkoły podstawowej; osoby wykazujące słabe wyniki w nauce  i dużą absencję na zajęciach szkolnych.
Wsparciem zostaną objęte osoby najbardziej potrzebujące profesjonalnej pomocy, znajdujące się z powodu uwarunkowań rodzinnych i środowiskowych w szczególnie trudnej sytuacji.

Jakie wsparcie uzyskają uczestnicy projektów?
W pierwszym etapie realizacji projektu uczestnicy zostaną objęci wszechstronną opieką: wychowawczą, psychologiczną i doradczą. W ramach zajęć z indywidualnego doradztwa zawodowego opracowane zostaną Indywidualne Plany Działania. Każdy uczestnik zostanie objęty opieką doradcy zawodowego, który pokieruje jego rozwojem zawodowym. W drugim etapie odbędą zajęcia z zakresu wyrównywania zaległości edukacyjnych. Wsparcie zostanie uzupełnione o różnego rodzaju szkolenia ogólnorozwojowe (m.in. językowe, komputerowe).

W ramach projektu młodzież będzie miała zapewnione   dofinansowanie kosztów dojazdów uczestników na zajęcia oraz  wyżywienie w dniach trwania zajęć .

Projekt „Akcja aktywizacja -YEI” jest całkowicie bezpłatny. W projekcie będzie brać udział 10 osób.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu :14 621-72-35 wew. 120 pani Agata Stus bądź w siedzibie firmy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij