Obudzić potencjał

Komunikaty, Projekty UE, W realizacji Comments Off 124

09 czerwca br. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się pierwsze spotkanie z uczestnikami projektu „Obudź  swój potencjał – YEI” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach alokacji dla Inicjatywny na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

W projekcie bierze udział 10 osób w wieku 18-24 lat, nieucząca się i niepracująca. Pierwsze zajęcia z jakich młodzież skorzysta to indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym. Podczas spotkań  doradca przeprowadzi  zajęcia z zakresu planowania indywidualnej ścieżki edukacyjno-zawodowej, których elementem będzie badanie predyspozycji zawodowych oraz opracowanie Indywidualnego Planu Działania dla każdego z uczestników. Na zakończenie tych zajęć doradca opracuje szczegółową diagnozę predyspozycji zawodowych uczestników pod kątem planowania rozwoju kariery zawodowej.

Całość kursu jest całkowicie bezpłatna, zwracamy koszty dojazdu uczestnika na zajęcia oraz zapewniamy wyżywienie.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij