To był dobry rok szkolny dla nas wszystkich

Aktualności Comments Off 67

24 czerwca 2016 w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkoleniowego 2015/2016.

[espro-slider id=518]

W  uroczystości wzięli udział pracownicy tarnowskiego Centrum, nauczyciele Zespołu Szkół Niepublicznych  w Tarnowie, zaproszeni goście i oczywiście młodzież.
Podczas wspólnego spotkania obejrzeliśmy krótki program artystyczny przygotowany przez naszą młodzież oraz wysłuchaliśmy przemówienia ze strony pana Zastępcy Dyrektora CKiW OHP  – Andrzeja Mizery,  który podziękował wszystkim zebranym  za pracę w kończącym się roku szkolnym. Nauczycielom ZSN i kadrze OHP za profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie w pomoc młodzieży, a uczestnikom za naukę, systematyczność i właściwe zachowanie.
Szczególne gratulacje odebrali uczestnicy wyróżniający się wysokimi wynikami w nauce, wzorową frekwencją oraz zaangażowaniem i udziałem w przedsięwzięciach społecznych oraz kulturalno-oświatowych.
Następnie już w salach lekcyjnych wychowawcy poszczególnych klas indywidualnie,  pożegnali młodzież, wręczając świadectwa szkolne.

Wszystkim uczestnikom OHP oraz osobom udającym się na zasłużony wypoczynek, życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij