Gratulacje i wyrazy uznania!

Aktualności Comments Off 59

W związku z zaangażowaniem kadry wychowawczej i uczestników CKiW OHP w Tarnowie w organizację pikniku z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 5 czerwca w ogrodach kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pani Renata Wicha – Zastępca Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy, na ręce Pana Dyrektora przekazała podziękowanie przesłane przez Panią Elżbietę Rafalską – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

[espro-slider id=303]

W podziękowaniu Pani Minister czytamy: „Serce, empatia oraz zaangażowanie z jakim podeszli Państwo do pracy spowodowały, że dzieci doskonale bawiły się na pikniku, chętnie korzystały z naszych atrakcji, a uśmiech nie schodził z ich buzi.”

Do podziękowań dołączyła Pani Komendant Wicha: „Pragnę złożyć na ręce Pana Dyrektora serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla kadry i młodzieży za kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm podczas realizowanych zajęć z dziećmi. Dzięki pomysłowości i innowacyjności kadry, najmłodsi podczas pikniku mogli skorzystać z wielu ciekawych zajęć i zabaw”.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij