Rozpoczęcie grupowych zajęć z doradcą zawodowym w ramach projektu „Obudź swój potencjał – YEI”

Aktualności Comments Off 64

Dnia 19.07.2016.r w CKiW OHP w Tarnowie rozpoczęły się grupowe zajęcia z doradcą zawodowym w ramach realizacji projektu „Obudź  swój potencjał – YEI” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywny na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Zajęcia prowadzi doradca zawodowy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP pani Beata Wójcik.

10- osobowa grupa w ciągu 40 godzin pozna mechanizmy rynku pracy, metody poszukiwania pracy, sporządzania dokumentów aplikacyjnych. Poprzez liczne ćwiczenia prowadzone w trakcie zajęć, beneficjenci projektu przygotują się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Na pierwszym spotkaniu młodzież ustaliła zasady, jakie będą obowiązywały na spotkaniach: wzajemny szacunek, dyskrecja oraz aktywność na warsztatach. Każdy z uczestników wykonał i przedstawił swoją wizytówkę mówiącą o jego zainteresowaniach, marzeniach czy planach. Dzięki temu uczestnicy mogli lepiej się poznać, aby wspólnie pracować na kolejnych  spotkaniach z doradcą zawodowym panią Beatą.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij