Zakończenie kursu na operatora wózka jezdniowego

Aktualności Comments Off 100

19 lipca zakończył się kurs zawodowy „Operator wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej”, który był realizowany przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Tarnowie.

W kursie wzięło udział 9 osób. Celem kursu było podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników. Program kursu obejmował 67 godzin, w tym zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, które odbywały się na placu manewrowym. W trakcie zajęć uczestnicy zdobywali  wiedzę z zakresu m.in.: czynności operatora przed rozpoczęciem, w trakcie oraz po zakończeniu pracy, budowy wózków jezdniowych czy wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa. Przekazywane  były  również zagadnienia z zakresu BHP i dozoru technicznego. Po ukończeniu zajęć uczestnicy przystąpili  do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego w Tarnowie. Zdany egzamin pozwoli kursantom uzyskać kwalifikacje potrzebne do pracy operatora wózka jezdniowego.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij