Podziękowanie

Aktualności Comments Off 33

W związku z zakończeniem Światowych Dni Młodzieży, Pani Renata Wicha – Zastępca Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy, na ręce Pana Dyrektora przekazała podziękowanie wszystkim pracownikom OHP, którzy wnieśli wkład w organizację ogólnopolskiej delegacji Ochotniczych Hufców Pracy do udziału w tym szczególnym przedsięwzięciu.

“Państwa zaangażowanie i entuzjazm umożliwiły uczestnikom OHP, zainteresowanym udziałem w tym wydarzeniu, żywe w nim uczestnictwo i przezywanie jego klimatu. Państwa praca była również okazaniem młodzieży, że nie szczędzicie wysiłków i poświęcenia, żeby ją wspomóc w przygotowaniach do przyjazdu na ŚDM oraz sprostaniu niedogodnościom związanym z warunkami biwakowo – pielgrzymkowymi. Wasza postawa była dla podopiecznych wzorem i potwierdzeniem prawdziwej troski, którą ich obdarzacie. (…) Wyrażam nadzieję, że pobyt młodzieży w Niepołomicach oraz jej udział w spotkaniu z papieżem Franciszkiem w Campusie Misericordiae w Brzegach przyczynił się do wzmocnienia jej wewnętrznej formacji, dostarczył przeżyć duchowych oraz umożliwił nabycie wielu cennych umiejętności i nowych doświadczeń, które zaowocują życiową dojrzałością, jak również sprzyjał nawiązaniu ciekawych kontaktów.”

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij