Międzynarodowe zakończenie wakacji w CKiW OHP w Tarnowie

Aktualności Comments Off 51

Wakacje dobiegają końca, zbliża się nowy rok szkolny i szkoleniowy. Już 1 września do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, przybędą nowi uczestnicy.

[espro-slider id=718]

Tymczasem w naszej placówce dobiega końca okres kolonijny – trwa ostatni obóz letni – dla pięćdziesięcioosobowej grupy dzieci z Ukrainy, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Podola. To już trzecia kolonia organizowana dla Polonii z Ukrainy , odbywająca się w CKiW OHP w Tarnowie podczas tegorocznych wakacji. Pierwsza, rozpoczęła się tuż po zakończeniu roku szkolnego, 25 czerwca. Kolejna, której współorganizatorem było tarnowskie Centrum, odbywała się w dn. 10-23.07. W trakcie pobytu w Polsce, dzieci i młodzież udoskonalała swoje zdolności komunikacyjne na lekcjach języka polskiego i angielskiego, poprawiła kondycję oraz nabyła nawyku zdrowego stylu życia. Poznała dzieje Tarnowa, historyczne postacie, uroki regionu Małopolski oraz bogate dziedzictwo narodowe.

Mamy nadzieję, że aktywny wypoczynek połączony z żywą lekcją historii, na długo zapadnie w pamięci uczestnikom wakacyjnych podróży.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij