Ogólnopolska Inauguracja Roku Szkoleniowego OHP w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu

Aktualności Comments Off 143

29 września 2016 r. delegacja Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie – pod przewodnictwem dyrektora tarnowskiego Centrum Pana Tomasza Stelmacha – wzięła udział w Ogólnopolskiej Inauguracji Roku Szkoleniowego 2016/2017, w Licheniu zorganizowanej przez KG OHP.

[espro-slider id=1142]

Uroczystości związane z rozpoczęciem nowego roku szkoleniowego odbyły się w  Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Licheńskiej. W inauguracji wzięli udział:  Marek Surmacz Komendant Główny Ochotniczych Hufców Pracy, jego zastępcy Renata Wicha i Wojciech Szewczyk, wojewódzcy komendanci i dyrektorzy centrów OHP, Duszpasterz Krajowy OHP ks. prałat Jarosław Sroka, wojewódzcy duszpasterze OHP, przedstawiciele parlamentarzystów, władz administracyjnych i samorządowych. W inauguracji uczestniczyła również Dyrektor Biura Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Pani Grażyna Ożarek.

Dyrektor Biura Ministra  – Grażyna Ożarek – odczytała list Pani Minister Elżbiety Rafalskiej do młodzieży i kadry OHP, w którym życzyła  satysfakcji, sukcesów i osiągnięć w kształceniu i doskonaleniu umiejętności zawodowych. Mszę św. w intencji Ochotniczych Hufców Pracy celebrował biskup pomocniczy archidiecezji poznańskiej, Wikariusz Generalny ks. Grzegorz Balcerek. W czasie nabożeństwa przedstawiciele uczestników pierwszego rocznika złożyli uroczyste ślubowanie w imieniu ogółu młodzieży rozpoczynającej kształcenie w OHP. Delegacja kadry kierowniczej i młodzieży OHP złożyła kwiaty na płycie  pomnika św. Jana Pawła II.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij