Zacną rzeczą jest uczyć się, a zacniejszą nauczać

Aktualności Comments Off 54

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto państwowe, święto oświaty i szkolnictwa wyższego. 12 października br. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół Niepublicznych i CKiW OHP w Tarnowie.

[espro-slider id=1312]

Dyrektor ZSN p. Bogusław Pituła przywitał wszystkich zgromadzonych, powiedział jak ważne jest wykształcenie w życiu człowieka oraz jaki trud wkładały wcześniejsze pokolenia w to, aby zdobyć wykształcenie i aby było ono dostępne dla wszystkich w przyszłości.

Młodzież oraz grono pedagogiczne, przygotowali inscenizację na wesoło w formie skeczu. Wszystkim nauczycielom i pracownikom wręczono pamiątkowe medale.

W sposób szczególny podziękowano ks. Zbigniewowi Guzy, który po 6 latach zakończył pracę w Zespole Szkół Niepublicznych.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij