Jesienny klimat w tarnowskim Centrum

Aktualności Comments Off 71

Jesienny klimat zagościł w internacie tarnowskiego Centrum. Przez dwa tygodnie młodzież należąca do Sekcji Ekologicznej gromadziła jesienne dary natury, by finalnie wykonać przepiękną aranżację w swoim internacie. Współpraca młodzieży z Sekcji Ekologicznej i Dekoracyjnej zaowocowały ogromnym podziwem i zachwytem wszystkich obserwatorów. Wśród zgromadzonych darów znalazły się między innymi: warzywa, owoce, zboża, kwiaty, orzechy, kasztany, żołędzie, szyszki, kolorowe liście, a nawet uroczy strach na wróble.

[espro-slider id=1335]

Prace nad naszą wystawą trwały kilka godzin, a największą frajdę sprawił strach nazwany Kazimierzem. Wspólna praca zrodziła myśl by na tym nie poprzestawać. Młodzież wpadła na pomysł by zebrane dary jesieni przekształcić w jesienne smaki. Uczestnicy wraz z wychowawcami przygotowali różne przysmaki, którymi chcieli podzielić się z dyrekcją, pracownikami, wychowawcami oraz koleżankami i kolegami. Na pięknie nakrytym stole znalazły się m.in.: domowy chleb, smalec, kiszone ogórki, ciasto, placek drożdżowy, konfitury, powidła, miody, surówka z kiszonej kapusty, świeże warzywa i owoce, orzechy. Wszystkie przysmaki były świeże i „domowej roboty”.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij