Realizacja kursów komputerowych w ramach OSP-YEI

Aktualności, Projekty UE, W realizacji Comments Off 53

0000041157

12.10.2016 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie w ramach projektu „Obudź swój potencjał-YEI” rozpoczęły się kursy komputerowe.

W podstawowym kursie komputerowym bierze udział 1 uczestnik. Zajęcia będą obejmowały podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera, korzystania z programów biurowych, a także użytkowania Internetu jako źródła wiedzy i rozrywki. Podczas zajęć uczestnik pozna różne zastosowania programów komputerowych m.in. do tworzenia rysunków, obróbki zdjęć, tekstów i muzyki, wyszukiwania, gromadzenia i przedstawiania informacji, wykonywania obliczeń i symulacji procesów. Kurs obejmuje 30 godzin i zakończy się uzyskaniem zaświadczenia.

W kursie ECDL uczestniczą 2 osoby. Celem kursu jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności w zakresie wykorzystania podstawowych funkcji komputera klasy PC i jego systemu operacyjnego. Podczas zajęć uczestnicy naucza się korzystania z edytora tekstu  oraz arkuszy kalkulacyjnych, a także formatowania, używania podstawowych funkcji matematycznych, statystycznych i logicznych, tworzenia i formatowania wykresów, diagramów oraz korzystania z sieci informatycznych. Cały kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobycie kompetencji na poziomie zgodnym ze standardem European Computer Driving Licence (ECDL)  lub innym równoważnym. Kurs obejmuje 60 godzin.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij