Szkolenie „Techniki dekoracyjne i kolor w budownictwie”

Aktualności Comments Off 70

Dnia 18 października w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się szkolenie prowadzone przez przedstawiciela firmy PPG Deco Polska – pana Czesława Krzyśków pt. „Techniki dekoracyjne i kolor w budownictwie”
Szkolenie miało na celu podniesienie znajomości zagadnień teoretycznych związanych z farbami, ich technologią i zakresem wykorzystania. Zaprezentowane zostały możliwości zastosowania farb nie tylko w budownictwie, ale również w całej gospodarce i przemyśle. Prowadzący w ciekawy sposób opowiadał o tym, jak kolor w pomieszczeniu nadaje mu charakteru i w jaki sposób grać kolorem, aby uzyskać interesujący nas efekt.
Po części teoretycznej rozpoczęła się część praktyczna. W jej tracie uczestnicy mogli poznać się min. przykłady farb emulsyjnych o różnych właściwościach, techniki położenia farb na różnych podłożach. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane przez prowadzącego techniki dekoracyjne przy użyciu farb oraz różnych narzędzi malarskich.
Podczas zajęć młodzież była bardzo aktywna. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane w trakcie szkolenia pytania. Za zaangażowanie i czynny udział w szkoleniu byli nagradzani drobnymi upominkami przygotowanymi przez prowadzącego.
Przekazane w trakcie szkolenia wiadomości umożliwiły uczniom pogłębienie wiedzy teoretycznej a także wzbogacenie wiadomości na temat możliwości uzyskania ciekawego efektu na ścianie.

dsc_1160 dsc_1173

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij