„Akcja aktywizacja – YEI” w Tarnowie

Aktualności, Projekty UE, W realizacji Comments Off 56

0000041586W bieżącym miesiącu rozpoczęły się warsztaty wyrównawcze z przedmiotów szkolnych  m.in.: matematyka, j. polski, historia, chemia, geografia, fizyka i historia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, posiadających doświadczenie w pracy dydaktycznej z młodzieżą. Zajęcia są  dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć i mają indywidualną formę.

Warsztaty wyrównawcze z przedmiotów szkolnych zostały skierowane do grupy młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym w wieku 15-16 lat, zaniedbującej obowiązki szkolne, zagrożonej wypadnięciem z systemu oświaty, bądź nierealizującej obowiązku nauki.  Zajęcia mają zakończyć się do 15 12. 2016 roku.

Przypominamy także o realizowanym grupowym  kursie języka angielskiego dla 10 uczestników projektu „Akcja aktywizacja -YEI”.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij