Wojewódzkie Zawody Szachowe OHP w Niepołomicach

Aktualności Comments Off 82

W dniu 19 listopada 2016 roku w Niepołomicach odbyły się Wojewódzkie

Mistrzostwa OHP w szachach. Na starcie stanęło 15 zawodników ze wszystkich jednostek OHP  z terenu małopolski. Sędzią głównym zawodów był Pan Andrzej Curyło arbiter Polskiego Związku Szachowego. Łączenie par odbywało się systemem szwajcarskim przez kojarzenie komputerowe. Po kilkugodzinnych, ciekawych zmaganiach każdy z zawodników miał za sobą siedem spotkań turniejowych.

[espro-slider id=1758]

Tarnowskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP  reprezentowali uczestnicy Patrycja Kiełbania  i  Piotr Gawlak. Ich przygoda z szachami trwa od niedawna. Oboje są członkami  kółka szachowego które działa przy naszym internacie. Dla nich obojga były to pierwsze prawdziwe zawody szachowe w życiu rozegrane pod presją czasu, z wykorzystaniem zegara szachowego i zgodnie z kanonami turniejów szachowych. Patrycja Kiełbania odnotowała 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Zajęła 7 miejsce w klasyfikacji indywidualnej i okazała się najlepszą wśród dziewcząt z OHP  w całej małopolsce. Piotr Gawlak zanotował 3 zwycięstwa, 2  remisy, 3 porażki i zajął w klasyfikacji generalnej 10 miejsce. Zadowolenia z ich postawy nie krył opiekun grupy Pan Andrzej Kański, który dopingował  ich w turniejowych zmaganiach i po zawodach wyraził przekonanie, że za  rok włączymy się do walki o medale.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij