Sukces naszych uczestniczek

Aktualności Comments Off 52

W sobotę 26 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Budowlanych Nr 2 na os. Szkolnym w Krakowie odbyły się trzy konkursy: Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krakowie pt. „Muzyczny Kraków”, Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Podaj dalej… drugie życie odpadów” i Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „O Pawie Pióro”.  Organizatorem tych konkursów była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP i Hufiec Pracy 6-5 w Krakowie.

[espro-slider id=1802]

Do Krakowa przyjechały reprezentacje ze wszystkich jednostek Małopolskiej WK OHP oraz z CKiW OHP w Szczawnicy-Jabłonce i CKiW OHP w Tarnowie.

Naszą placówkę reprezentowały 3 uczestniczki, laureatki eliminacji przeprowadzonych w październiku na szczeblu CKiW OHP w Tarnowie: Patrycja Kiełbania, Kinga Latocha i Marta Sroczyńska.

Patrycja Kiełbania zdobyła wyróżnienie w konkursie ekologicznym. Marta Sroczyńska zajęła 4 miejsce w konkursie ortograficznym, a Kinga Latocha 3 miejsce w konkursie Wiedzy o Krakowie.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij