Roman Bosski „Drużyna Mistrzów” w tarnowskim Centrum

Aktualności Comments Off 142

7 grudnia br. w tarnowskim Centrum odbyły się profilaktyczne warsztaty młodzieżowe. Znany polski artysta raper Roman Bosski – pomysłodawca i prezes Drużyny Mistrzów zaprezentował warsztat motywacyjno – sportowy połączony z mini koncertem. W czasie spotkania z młodzieżą Raper opowiadał o swoim życiu, pokazywał wartościowe pomysły na siebie, udzielał rad, jak żyć zdrowo i bez używek. Na kanwie haseł: sport, muzyka, pasja, promował pozytywne wartości, motywował uczestników do rozwoju osobistego i podejmowania odpowiedzialności za swoje życie. Młodzież i wychowawcy bawili się w rytmie muzyki hip – hop. Warsztaty te zrealizowane zostały w ramach kampanii na rzecz walki ze zjawiskiem tzw. „dopalaczy” (nowych narkotyków). Warsztat wykorzystywał znany teledysk „Antydopalacze”.

Warsztaty cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem młodzieży, dostarczyły niezapomnianych wrażeń, a co najistotniejsze – skłoniły uczestników do refleksji nad własnym życiem.

[espro-slider id=1895]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij