Warsztaty profilaktyczne

Aktualności Comments Off 74

„Profilaktyka to spotkanie z drugim człowiekiem w atmosferze życzliwości, empatii i zrozumienia; jest czasem poświęconym innym w celu przeciwdziałania niepożądanym zachowaniom. To nadzieja na lepsze jutro.”
Z. B. Gaś

W Centrum Kształcenia i Wychowana Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie w ramach programu profilaktycznego „Jestem wolny od nałogów” odbyły się warsztaty profilaktyczne dla młodzieży z przeprowadzone przez Pana Rafała Urbasia – Przewodniczącego Zarządu Tarnowskiego Towarzystwa Profilaktyki Społecznej. Warsztaty miały na celu zapoznanie młodzieży z problemem uzależnienia i związanymi z tym mechanizmami obronnymi oraz konsekwencjami, które mogą wpływać na dalsze ich życie. Prowadzący na przykładzie „Kostki Rubika” (ale i nie tylko), uświadamiał młodzież o głównych wartościach i celach w życiu człowieka; szanowaniu własnych granic, gospodarowaniu swoim czasem.p1100635Warsztaty były okazją do pokazania młodzieży tarnowskiego Centrum, że należy rozwijać w sobie drzemiące zainteresowania, były też promocją zdrowego stylu życia i kształtowania pozytywnych wzorców i postaw.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij