Święta tuż, tuż

Aktualności Comments Off 60

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim. To czas pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci.

Żeby przybliżyć świąteczną atmosferę i wprowadzić bożonarodzeniowy nastrój, uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie spotykali się w listopadowe i grudniowe wieczory i wspólnie wykonywali świąteczne ozdoby. Efektem naszej pracy był las bożonarodzeniowych drzewek. Przygotowanie takich choinek jest bardzo proste i szybkie, a efekt fantastyczny. Żeby zrobić choinkę potrzeba jedynie styropianowy stożek, trochę kleju i kolorowy sizal. Owijamy stożek sizalemi choinka już gotowa. Teraz wystarczy tylko ją ozdobić – koralikami, tasiemkami czy cekinami.

[espro-slider id=1978]

Nasi uczestnicy z zapałem zabrali się do pracy i wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością w wykonywaniu i ozdabianiu choinek.  Wspólne zajęcia były wspaniałą zabawą, a także dobrą okazją do przypomnienia sobie pięknych tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW OHP w Tarnowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom tarnowskiego Centrum i wręczyli im własnoręcznie wykonane ozdoby.

Niech te wyjątkowe dni przyniosą odpoczynek po rocznych trudach, niech będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu i zmartwień, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości.  Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij