Spotkanie z Sokołami

Aktualności Comments Off 39

11 stycznia młodzież tarnowskiego Centrum spotkała się z przedstawicielami Stowarzyszenia Sportowego “Sokół” w Tarnowie.

[espro-slider id=2113]

Uczestników spotkania zaszczycił swą obecnością sam Pan Prezes Bogdan Banaś, który opowiadał o stowarzyszeniu, jego początkach. “Sokół” propaguje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia w każdym środowisku, dzieląc się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z innymi. Jest także organizatorem licznych imprez sportowych w Tarnowie i okolicach.

O narciarstwie biegowym opowiedział Pan Wojciech Olszówka, pokazując młodzieży specjalistyczne narty przeznaczone do uprawiania tego sportu.

Zainteresowanie wśród młodzieży wzbudziły nartorolki biegowe. Nartorolki to szyna z kołami, w nartorolkach biegowych zazwyczaj na każdym końcu szyny zamontowane jest jedno koło. Abyśmy mogli sprzęt nazwać “nartorolkami” musi on umożliwiać poruszanie się poprawną techniką narciarską.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij