Uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie w XXV edycji WOŚP

Aktualności Comments Off 54

W dniu 15.01.2017 r. uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie wzięli czynny udział  w XXV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na liście miast, które zagrały  w tym roku z WOŚP nie mogło zabraknąć Tarnowa. Gród Leliwitów od samego bowiem początku wspiera wysiłki fundacji Jerzego Owsiaka. Tegoroczny cel był bardzo szczytny – orkiestra zbierała pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów.

Uczestnicy CKiW OHP w tym roku  czynnie brali udział w samym sztabie Wielkiej Orkiestry który został zorganizowany w I LO przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie. W naszym mieście organizacją Finału zajmował się Tarnowski Sztab WOŚP. W sztabie działało 2 wolontariuszy z naszej jednostki. W programie było wiele atrakcji, takich jak „TARNOWSKA MOTO-ORKIESTRA”, „Metalowe granie”, ”Serduszkowe Lodowisko” i wiele innych. W międzyczasie trwała akcja oddawania krwi w Tarnowskiej Stacji Krwiodawstwa, w której wzięło udział 4 naszych uczniów. Tegoroczną Akcję WOŚP zakończono symbolicznym „światełkiem do nieba”. Dla naszych uczestników udział w XXV Finale WOŚP był możliwością wsparcia szczytnego celu, jak również wykazania się empatią.

Przedsięwzięcie to jest na stałe wpisane w kalendarz corocznych imprez w których czynnie biorą udział podopieczni CKiW OHP w Tarnowie.

Fot. 3

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij