Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP po raz kolejny w Tarnowie!

Aktualności Comments Off 95

W dn. 23-26.03.2017 r. będziemy gościć w Tarnowie najlepszych informatyków z całej Polski, odbywających naukę w strukturach Ochotniczych Hufców Pracy.

Celem konkursu jest rozwój aktywności poznawczej młodzieży uzdolnionej, motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Konkurs daje możliwość wyłaniania talentów i wspierania uczniów zdolnych w zakresie informatyki komputerowej oraz promowania ich osiągnięć.

Patronat Honorowy nad Konkursem objęli: Minister Rodziny,  Pracy i Polityki Społecznej, Komendant Główny Ochotniczych Hufców Pracy, Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Starosta Tarnowski oraz Instytut Informatyki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Spodziewamy się zatem przyjazdu wielu znamienitych gości na finał Konkursu.plakat

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij