Klub Aktywnych na stoku i sukces naszych uczestników!

Aktualności Comments Off 85

W dniach 5-7 marca reprezentacja Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie wzięła udział I Zawodach w Narciarstwie Zjazdowym połączonych z Regionalnym Spotkaniem Młodzieży Aktywnej, zorganizowanych przez Śląską Komendę OHP.

W skład naszej reprezentacji weszli: uczestnicy Wojciech Kamiński i Rafał Jarzębak oraz wychowawca Artur Obuszko. Nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce w kategorii drużynowej.
W zawodach wystartowali również uczestnicy z Małopolskiej WK OHP, CKiW OHP w Szczawnicy oraz reprezentacje uczestników z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego i śląskiego.
3-dniowy pobyt w Wiśle obfitował w wiele atrakcji dla młodzieży: naukę jazdy na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów, zajęcia integracyjne, zajęcia z pomocy przedmedycznej oraz zwiedzanie miasta Wisły. W ostatni dzień pobytu młodzież rywalizowała na stoku narciarskim. Punktowany był jak najlepszy czas zjazdu pomiędzy tyczkami.

[espro-slider id=2363]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij