Najlepsi informatycy ponownie w Tarnowie!

Aktualności Comments Off 47

W dniach 23-26 marca 2017 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbędzie się Finał XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP.

Głównym organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP jest Komenda Główna OHP, Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie przy współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych w Tarnowie.

banerek_konkurs

Jednym z priorytetów w ramach zadań realizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy, w zakresie edukacji i wychowania młodzieży jest podnoszenie poziomu wiedzy informatycznej oraz stosowanie nowoczesnych technologii w otaczającej nas rzeczywistości.

Celem konkursu jest rozwój aktywności poznawczej młodzieży uzdolnionej, motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Konkurs daje możliwość wyłaniania talentów i wspierania uczniów zdolnych w zakresie informatyki komputerowej oraz promowania ich osiągnięć.

Do finału zakwalifikowało się ok. 40 uczestników odbywających naukę w strukturach Ochotniczych Hufców Pracy w całej Polsce.

W trakcie Konkursu, będą odbywały się zajęcia integracyjne dla uczestników: wyjście do kina, pokaz magii, konkurs strzelecki, zwiedzanie Zakładów Mechanicznych, zajęcia komputerowe, zajęcia sportowe- turniej tenisa stołowego, turniej bilardu, turniej gry w darta, występ Bractwa Rycerskiego, warsztaty plastyczne, pokazy fryzjerskie.

Patronat Honorowy nad Konkursem objęli: Minister Rodziny,  Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Starosta Tarnowski, Prezydent Miasta Tarnowa, Instytut Informatyki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, PTI, ECDL.
Patronat Medialny: Radio RDN Małopolska, Telewizja IMAV, Gazeta Krakowska

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij