Wiedza została nagrodzona

Aktualności Comments Off 262

Dnia 16 marca 2017 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie nastąpiło oficjalne podsumowanie i wręczenie nagród laureatom dwóch konkursów przeprowadzonych wśród uczestników placówki – Konkursu „Wiedzy o BHP, PCK i AIDS” oraz Konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej”.

Celami konkursów było poszerzenie wiedzy o instytucjach i funkcjonowaniu Unii Europejskiej oraz wzrost świadomości dotyczącej zagadnień związanych z BHP, PCK i AIDS. Zagadnienia będące przedmiotem zmagań konkursowych, wielokrotnie pojawiają się wśród tematów systematycznych zajęć wychowawczych prowadzonych przez kadrę opiekuńczo-wychowawczą placówki. Przygotowane testy konkursowe zawierały kilkadziesiąt pytań, zarówno zamkniętych jak i otwartych.

W konkursie “Wiedzy o BHP, PCK i AIDS” największą ilość punktów zdobyli:
Sebastian Laskowski – I miejsce,
Sylwia Florek – II miejsce,
Przemysław Wideł – III miejsce.
W konkursie “Wiedzy o Unii Europejskiej” największą ilość punktów zdobyli:
Sylwia Florek – I miejsce,
Szymon Sularz – II miejsce,
Sebastian Laskowski – III miejsce.
Nad całością przedsięwzięcia czuwała wychowawczyni internatu CKiW OHP w Tarnowie p. Joanna Poradzisz. Laureaci konkursów, z rąk Dyrektora tarnowskiego CKiW, pana Tomasza Stelmacha otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

DSC_0009 DSC_0014 DSC_0018 DSC_0019 DSC_0022 DSC_0028

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij