Spotkanie z policjantem

Aktualności Comments Off 52

Kadra opiekuńczo – wychowawcza tarnowskiego Centrum spotkała się z funkcjonariuszem Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, asp. szt. Robertem Bretnerem, który od ponad 26 lat zajmuje się problematyką narkomanii.

Spotkanie szkoleniowe dotyczyło problematyki tzw. nowych narkotyków – dopalaczy. Policjant przedstawił prawdy i mity na temat dopalaczy, opowiedział o szkodliwości i skutkach zażywania tych niebezpiecznych substancji, a także o odpowiedzialności karnej wynikającej z posiadania i rozprowadzania tychże.

Dopalacze to narkotyki wyjątkowo niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego tak ważne jest, by ukazywać jak tragiczne w skutkach może być ich stosowanie. W swych profilaktycznych działaniach, chcemy dotrzeć nie tylko do młodych, ale ich rodziców, nauczycieli i wszystkich osób, które na co dzień mają kontakt z młodzieżą.

IMG_3796

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij