Oddaj krew, podaruj życie!

Aktualności Comments Off 46

30 marca młodzież CKiW OHP w Tarnowie wraz z pedagogiem p. Piotrem Kolbuszem i wychowawczynią p.Joanną Poradzisz, wzięła udział w akcji honorowego oddawania krwi zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Akcja honorowego krwiodawstwa była częścią programu powiatowych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Udział młodzieży w akcji honorowego oddawania krwi jest wyrazem dobroci i propagowaniem idei honorowego krwiodawstwa dla osób potrzebujących, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby.

[espro-slider id=2588]

Przypominamy, ze krew może oddać każdy, kto ukończył 18 lat, jest zdrowy, nie przyjmuje leków i waży minimum 50 kg. Kobiety mogą oddawać krew 4 razy w roku, mężczyźni 6 razy, a jednorazowo pobiera się 450 ml od jednej osoby. Przed oddaniem krwi należy zjeść śniadanie. Oddawanie krwi jest bezpieczne dla zdrowia.

Zachęcamy wszystkie pełnoletnie osoby do oddawania krwi!!!

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij