XIV Miejskie Targi Edukacyjne

Aktualności Comments Off 60

Po raz 14. w tarnowskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, odbywają się Miejskie Targi Edukacyjne.

Prezentacja oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych i instytucji wspomagających edukację to główne założenia XIV Miejskich Targów. Giełda wiedzy o szkołach średnich odbywa się 6 i 7 kwietnia w godzinach 10.00 – 15.00 (czwartek) i 9.00 – 14.00 (piątek) w siedzibie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27.

Uczniowie wraz z rodzicami lub nauczycielami mogą zapoznać się z propozycjami kierunków kształcenia szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa. W programie targów znajdują się również indywidualne porady i konsultacje udzielane przez doradców zawodowych. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, przygotowało wiele atrakcji dla odwiedzających. Jedną z nich jest mini gra terenowa, która kończy się słodką niespodzianką. Prawdziwą furorę robi nasza maskotka – Ohapuś.

[espro-slider id=2679]

Organizatorem targów jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij