Tarnowska “Ósterka” wygrała Ogólnopolski Konkurs!

Aktualności Comments Off 46

Wiadomość sprzed chwili!

Ogłoszono wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Komórkowych Młodzieży OHP… Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie zajęło I miejsce!

Gratulacje i wyrazy uznania dla całej ekipy, która pracowała przy filmie: Natalia Borek, Sebastian Laskowski, Karol Dyląg i Kamil Koczwara. W filmie wystąpił też kierownik warsztatów – Konrad Gębarowski. A nad całością przedsięwzięcia czuwał pedagog Piotr Kolbusz.

W dn. 25-27 kwietnia w Zielonej Górze najlepsi młodzi twórcy filmowi z całej Polski spotkali się w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Komórkowych Młodzieży OHP. Uczestnicy konkursu wzięli udział m.in. w teoretycznych i praktycznych warsztatach filmowych. Celem warsztatów było pokazanie i uświadomienie autorom konkursowych produkcji możliwości tworzenia ciekawych filmów bez drogiego i specjalistycznego sprzętu przy wykorzystaniu wyłącznie podstawowej wiedzy i zaangażowania w realizowany temat.

Obejrzyj film “Ósterka” KLIK

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij