1000 drzew na minutę

Aktualności Comments Off 78

Młodzież z Koła Ekologicznego, działającego przy CKiW OHP w Tarnowie pod opieką wychowawcy Jan Jaroszka udała się na umówione spotkanie z przedstawicielami Nadleśnictwa Gromnik.

Celem spotkania była Akcja pod nazwą „1000 drzew na minutę”, która miała charakter edukacyjny. Młodzież wraz leśnikami sadziła drzewka w lesie gminnym w Ciężkowicach. Przy tej okazji leśnicy opowiadali o swojej pracy, o lesie jego roli i znaczeniu dla lokalnych społeczności.

Po wykonanej pracy przyszła pora na zasłużony odpoczynek i pieczenie kiełbasek, które po wysiłku, na świeżym powietrzu smakowały wszystkim znakomicie.

Miłą niespodzianką jaką przygotowało  Nadleśnictwo Gromnik dla uczestników tarnowskiego Centrum, było zaproszenie do zwiedzania Muzeum Przyrodniczego  im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach.

DSC_0002 DSC_0007 DSC_0009 DSC_0010 DSC_0015

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij