Spotkanie Klubu Absolwenta

Aktualności Comments Off 65

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie od kilku lat działa Klub Absolwenta. Działalność Klubu kontynuuje realizowany podczas pobytu w OHP proces aktywizacji społecznej i zawodowej młodzieży, pomaga w tworzeniu inicjatyw na rzecz integracji środowiska absolwentów. Praca z byłymi uczestnikami, a obecnymi Absolwentami Centrum po zakończeniu kształcenia jest kontynuowana przez okres co najmniej dwóch lat, a często współpraca i spotkania z kadrą trwają latami.

31 maja 2017 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Absolwenta CKiW OHP w Tarnowie. Na spotkanie zostali zaproszeni byli uczestnicy Centrum, którzy ukończyli edukację w ostatnich dwóch latach. Na spotkanie przybyli także dyrektor Centrum – pan Tomasz Stelmach, kierownik internatu – pan Marek Słowik oraz pośrednik pracy Młodzieżowego Biura Pracy, asystent EURES – pani Patrycja Ścieżka, która przedstawiła aktualne ofert pracy w Polsce i za granicą w ramach sieci EURES. Rozmowy przebiegały w niezwykle miłej i sympatycznej atmosferze, a absolwenci chętnie opowiadali o swojej sytuacji zawodowej i osobistej, a także o oczekiwaniach względem CKiW OHP. Z radością i sentymentem wspominali  okres pobytu w Centrum, który kojarzy im się wyłącznie z miłymi wspomnieniami. Absolwenci zostali także poproszeni o wypełnienie ankiety, której zebrane informacje pomagają w funkcjonowaniu systemu badania losów zawodowych absolwentów. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na obiad.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij