Taaaaaka ryba!

Aktualności Comments Off 96

29 maja 2017 r. na jeziorze Rajsko w Oświęcimiu odbyły się XXI Wojewódzkie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Kadry i Uczestników Ochotniczych Hufców Pracy. Organizatorem imprezy, była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie wraz
z Hufcem Pracy 6-17  w Oświęcimiu.

Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn z województwa małopolskiego. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowali: Przemysław Wideł, Dawid Gondek oraz wychowawca Pan Artur Obuszko. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła o zwycięstwo, do którego potrzebna była, także odrobina szczęścia. W rozstrzygnięciu zawodów, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I miejsce, zdobywając główne trofeum – puchar oraz nagrody ufundowane przez Komendanta Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy Pana Krzysztofa Świerczka. Drugie miejsce zajęła drużyna
z 6 – 33 Środowiskowego Hufca Pracy w Nowym Sączu, która została uhonorowana pucharem i nagrodami ufundowanymi przez Starostę Oświęcimskiego Pana Zbigniewa Starca, trzecie miejsce przypadło dla 6 – 18 Hufca Pracy w Kętach, który został nagrodzony pucharem oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu Panią Agatę Gworek.

Podczas wielogodzinnych zmagań, wszystkim dopisywały dobre humory i piękna pogoda. Po zakończeniu sportowej rywalizacji ryby wróciły do jeziora, być może spotkamy się z nimi za rok.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij