Zamień promile na ciekawsze chwile

Aktualności Comments Off 50
Na tarnowskim Rynku odbył się w czwartek II happening antyalkoholowy „Zamień promile na ciekawsze chwile”. Inicjatorem akcji była Straż Miejska w Tarnowie. Podczas wydarzenia prezentowano sposoby na spędzanie wolnego czasu.

W  miłej atmosferze promującej życie bez alkoholu, tarnowska młodzież korzystała z licznych atrakcji, wśród których największe zainteresowanie wzbudził występ tarnowskiego zespołu „Capoeira  Brasil”. Zaprezentował on pokaz tańca połączonego z orientalną sztuką walki.

Nasza młodzież z CKiW OHP w Tarnowie zainteresowała się pokazem grupy CREATOR 365, która promuje zdrowy styl życia i zaprezentowała ciekawy zestaw ćwiczeń dla osób, które chcą poprawić kondycję i utrzymać szczupłą sylwetkę.

Wiele osób skorzystało z okazji użycia alkogogli, by przekonać się jak alkohol upośledza zdolność widzenia i utrzymania równowagi.

Słoneczna pogoda zachęcała do udziału w happeningu na świeżym powietrzu. Było dużo słodyczy, góra lizaków i krystalicznie czysta woda mineralna rozdawana bez ograniczeń, która gasiła pragnienie uczestników.

[espro-slider id=3208]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij