“Polak Mały” w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Aktualności Comments Off 49

W dniu 3 czerwca ekipa z CKiW OHP w Tarnowie wzięła udział w organizacji pikniku „Polak Mały” z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na terenie ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

Na piknik pojechaliśmy w mocnym siedmioosobowym składzie z pięcioma wychowawcami i dwoma uczestniczkami. Nasze stoisko pełne atrakcji, było częścią placu zagospodarowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które odwiedziła zarówno Pani Premier Beata Szydło oraz Pani Minister Elżbieta Rafalska. Główną atrakcją naszego stoiska było czesanie dzieci przez nasze uczestniczki. Kolejka do ich stanowisk fryzjerskich nie miała końca.

W kolorowych przebraniach rzucaliśmy się w oczy i pomimo tego, że byliśmy w pracy, to świetnie bawiliśmy się z dziećmi. To była bardzo udana sobota zarówno dla nas jak i całych rodzin obecnych na pikniku. Zaczynamy się już przygotowywać do przyszłorocznych obchodów Dnia Dziecka w Warszawie.

[espro-slider id=3268]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij