Najlepsi zostali nagrodzeni

Aktualności Comments Off 164

W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie, 22 czerwca 2017 r.  odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznych konkursów realizowanych w roku szkolnym 2016/2017.  Wręczenia dyplomów oraz nagród rzeczowych dokonał  Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie – Tomasz Stelmach.

Szczególnie wyróżnieni i nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu „Wzorowy Uczestnik CKiW OHP w Tarnowie 2016/2017″. Przez cały rok szkolny, każdego miesiąca, specjalna komisja w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW, przyznawała odpowiednią ilość punktów każdemu uczestnikowi. Oceniano wyniki w nauce, frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych, zachowanie, postawę wobec dorosłych i rówieśników, prace społeczne oraz zaangażowanie w działalność pozalekcyjną i reprezentowanie placówki.

W tym roku szkolnym I miejsce i tytuł „Wzorowego Uczestnika CKiW OHP w Tarnowie” zdobyła Sylwia Florek. II miejsce zajęła Patrycja Kiełbania, a III miejsce zajęła Justyna Smoleń. Wyróżniono i nagrodzono także siedmiu innych uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca: Angelika Kusion, Gabriela Laskowska, Przemysław Wideł, Marcin Onyszczuk, Monika Potoczny, Kinga Latocha i Weronika Latocha. Wśród nagród znalazły się: rower, maszynka do strzyżenia, prostownice, suszarki i słuchawki.

Laureaci konkursu „Najlepiej zagospodarowany i utrzymany pokój w internacie” otrzymali zestawy kosmetyków i ręczniki kąpielowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Justyna Smoleń, Gabriela Laskowska, Angelika Kusion, Justyna Librant, Sylwa Florek, Patrycja Kiełbania, Marzena Jagieła, Monika Potoczny, Marta Sroczyńska, Kinga Sroczyńska, Weronika Latocha, Kinga Latocha i Patrycja Klasa.

Podziękowania i nagrody za reprezentowanie tarnowskiego Centrum OHP oraz bezinteresowną pomoc w promowaniu placówki w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali uczestnicy Kinga Świątek, Ewa Majewska, Kamil Koczwara, Sylwia Florek, Patrycja Kiełbania, Łukasz Fujawa i Kamil Patyk.

Do rodziców, opiekunów prawnych wyróżnionej młodzieży, dyrekcja i grono wychowawcze tarnowskiego Centrum, skieruje listy gratulacyjne z wyrazami uznania za szczególne osiągnięcia i postawę podopiecznych.

Na zakończenie spotkania pan Dyrektor w ciepłych słowach pogratulował nagrodzonym i wszystkim uczestnikom, którzy pomyślnie kończą rok szkolny 2016/2017 oraz zaprosił wszystkich zebranych na zewnątrz, na piknik sportowo-rekreacyjny. Dobra zabawa trwała przez kilka godzin i została zakończona przy wspólnym stole z kiełbaskami i karkówce z grilla.

[espro-slider id=3370]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij