Przypominamy i zapraszamy!

Aktualności Comments Off 40

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Przysługuje nieodpłatnie rodzinom z co najmniej trójką dzieci, rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Na jej otrzymanie nie ma wpływu wysokość dochodu na jednego członka w rodzinie. Rodzice otrzymują kartę dożywotnio, a dzieci mogą jej używać do ukończenia 18 lub 25 roku życia w przypadku kontynuacji nauki.

Jednym z partnerów programu Karta Dużej Rodziny są Ochotnicze Hufce Pracy. Posiadacze Karty mają prawo do 10 proc. zniżki na zakwaterowanie i wyżywienie w hotelach szkoleniowych OHP na terenie całego kraju, które zapraszają do skorzystania oferty w dowolnym wymiarze czasowym. Hotele znajdują się w różnych miejscach Polski, często bardzo atrakcyjnych, np. w górach, nad morzem, w Bieszczadach, centralnej Polsce. Atutami hoteli są także walory klimatyczne i bogactwo przyrody, która je otacza. To na ogół doskonałe miejsca dla miłośników sportów sezonowych, pieszych wędrówek, wędkarstwa. Oferują pokoje w dobrym standardzie, sympatyczną obsługę, niewysokie ceny, jak również całodzienne, urozmaicone i smaczne wyżywienie dostosowane do indywidualnych życzeń gości. Większość obiektów jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i ma dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Wszelkie informacje dotyczące Karty Dużej Rodziny, w tym m.in. gdzie się zgłosić, komu przysługuje, na jak długo jest wydawana, jakie bonifikaty przysługują jej posiadaczom oraz jak z niej korzystać można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej www.mpips.gov.pl oraz na stronach www.rodzina.gov.pl oraz www.empatia.mpips.gov.pl.

Artykuł pochodzi ze strony internetowej Ochotniczych Hufców Pracy: www.ohp.pl

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij