Uczę się, pracuję, zarabiam!

Aktualności Comments Off 140

Trwa rekrutacja do Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie.

Zapewniamy bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz stwarzamy możliwość kształcenia zawodowego w wielu specjalnościach. Nasi uczestnicy posiadają status pracownika młodocianego (otrzymują wynagrodzenie, posiadają ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy, zaliczenie stażu pracy oraz wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych). W ramach zajęć pozalekcyjnych oferujemy bezpłatne wyjścia na basen, gokarty, udział w zajęciach plastycznych, komputerowych i wiele innych.
W ofercie na rok szkoleniowy 2017/18, szczególną uwagę zwracamy na utworzoną klasę patronacką Zakładów Mechanicznych o profilu ślusarz – spawacz. Uczniowie po zakończeniu nauki mają spore szanse na znalezienie zatrudnienia w tym należącym do Polskiej Grupy Zbrojeniowej przedsiębiorstwie.

W nowym roku szkoleniowym, zapraszamy także do nauki w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Na podstawie zawartego porozumienia, uczniowie będą mogli odbywać praktyczną naukę tego zawodu w ATB Tamel S.A. Firma ta, jest producentem silników elektrycznych już od ponad sześćdziesięciu lat i wysyła swe produkty do odbiorców niemalże na całym świecie.

Zapraszamy młodzież w wieku 15-18 lat!

Trwa nabór do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP – IMAV.TV

Więcej informacji: https://ckiw-tarnow.ohp.pl/index.php/rekrutacja/

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij