Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i szkoleniowego w CKiW OHP w Tarnowie

Aktualności Comments Off 392

Inaugurację roku szkoleniowego rozpoczęliśmy wspólną modlitwą podczas Mszy św. w kościele św. Rodziny w Tarnowie.

Po nabożeństwie wróciliśmy na teren Centrum, gdzie młodzież, kadrę opiekuńczo-wychowawczą CKiW oraz nauczycieli szkoły przywitał Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie pan Tomasz Stelmach oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie pani Anna Bieniasz. Następnie już w salach lekcyjnych, nauczyciele spotkali się ze swoimi uczniami na pierwszej lekcji wychowawczo-organizacyjnej. Po zajęciach w szkole, uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie spotkali się w sali konferencyjnej tarnowskiego Centrum z kadrą opiekuńczo – wychowawczą. Kierownik internatu pan Marek Słowik zapoznał młodzież rozpoczynającą szkolenie z regulaminem pobytu w placówce, a uczestnikom kontynuującym pobyt w CKiW przypomniał znane zasady i poprosił o życzliwe przyjęcie nowych rówieśników. Przekazał też informacje o planowanych imprezach, konkursach, zawodach i zajęciach pozalekcyjnych, w których młodzież będzie mogła brać udział. Szczególną uwagę zwrócił na zasady bezpieczeństwa w internacie, w szkole, podczas zajęć praktycznych jak również w czasie wyjść i wyjazdów poza teren placówki.
Młodzieży rozpoczynającej naukę oraz kontynuującej szkolenie w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie życzymy, aby nowy rok szkolny obfitował w radosne wydarzenia, a w czerwcu zaowocował sukcesem edukacyjnym.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij