ARiMR wspiera edukację młodych

Aktualności Comments Off 80

18 września, pan Paweł Smoleń – zastępca dyrektora Małopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przekazał Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie 2 notebooki.

Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie, pan Tomasz Stelmach, dziękując za przekazane komputery wyraził przekonanie, że przyczynią się one do uatrakcyjnienia wyposażenia świetlic działających w placówce. Świetlica to miejsce szczególnie ważne dla młodzieży, dla których realizowane zajęcia to nie tylko czas zabawy, ale również czas rozwijania wielu cennych zainteresowań i pasji.

W ramach prowadzonych zajęć komputerowych, uczestnicy tarnowskiego Centrum poprzez gry i zabawę, które stanowią zachętę do aktywnego działania, rozwijają swoje kompetencje i kreatywne myślenie. Bez komputerów współczesna edukacja nie może się obejść, dlatego przekazane komputery będą wsparciem dla wychowawców i instruktorów, którzy wykorzystują ich możliwości w codziennej pracy z młodzieżą.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij