Miłe wspomnienia podczas Klubu Absolwenta

Aktualności Comments Off 200

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie od kilku lat działa Klub Absolwenta. Działalność Klubu kontynuuje realizowany podczas pobytu w OHP proces aktywizacji społecznej i zawodowej młodzieży, pomaga w tworzeniu inicjatyw na rzecz integracji środowiska absolwentów. Praca z byłymi uczestnikami, a obecnymi Absolwentami Centrum po zakończeniu kształcenia jest kontynuowana przez okres co najmniej trzech lat, a często współpraca i spotkania z kadra trwają latami.

Drugie w tym roku spotkanie Klubu Absolwenta CKiW OHP w Tarnowie odbyło się 10 października. Na spotkanie przybyli absolwenci Centrum, którzy ukończyli edukację w ostatnich latach. Zaproszonych gości przywitał dyrektor Centrum pan Tomasz Stelmach. Na spotkaniu obecny był także kierownik internatu – pan Marek Słowik, wychowawca- pani Agata Bartula oraz koordynator ds. realizacji projektów europejskich- pani Agata Stus.

Zarówno dla byłych uczestników Centrum jak i dla kadry była to okazja do wspominania  wspólnie spędzonych lat, przywoływania miłych wspomnień a także odnowienia kontaktów między sobą, dzielenia się swoimi osiągnięciami oraz planami  na przyszłość.

Podczas spotkania pani Agata Stus przedstawiła informacje dotyczące aktualnego projektu „Od szkolenia do zatrudnienia”, do którego aktualnie trwa nabór. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem ze strony licznie przybyłej młodzieży.

Absolwenci zostali także poproszeni o wypełnienie ankiety, której zebrane informacje pomagają w funkcjonowaniu systemu badania losów zawodowych absolwentów.

Na zakończenie wśród uczestników zostały rozlosowane cenne nagrody, po czym wszyscy zostali zaproszeni na pyszny obiad.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij