Wojewódzka Rada Programowa Małopolskiej WK OHP w Krakowie z udziałem Komendanta Głównego OHP

Aktualności Comments Off 175

12 października w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyły się obrady Wojewódzkiej Rady Programowej Małopolskiej WK OHP, które swoją obecnością zaszczycili: Komendant Główny OHP Marek Surmacz oraz jego zastępca Renata Wicha.

Program Wojewódzkiej Rady Programowej obejmował podsumowanie rekrutacji uczestników do jednostek opiekuńczo – wychowawczych oraz sprawozdanie z realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską Małopolskiej WK OHP, CKiW Tarnów oraz CKiW Szczawnica – Jabłonka na rok szkolny 2017/18. Kierownik Zespołu ds. programów europejskich i współpracy międzynarodowej Jolanta Król omówiła rezultaty projektów realizowanych w ramach programów Erasmus+: „Zielony Junior” oraz „W świecie folkloru”. Komendant Wojewódzki Krzysztof Świerczek przekazał informację o działaniach w zakresie poprawy infrastruktury Małopolskiej WK OHP i warunków socjalno-bytowych uczestników. Pod koniec posiedzenia Rada Programowa jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie podjęcia działań mających na celu wspieranie Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w zakresie realizacji bieżących zadań związanych z rekrutacją beneficjentów do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”, realizowanego w ramach Gwarancji dla Młodzieży w okresie wrzesień 2017 r. – sierpień 2018 r.

Na zakończenie posiedzenia Komendant Główny OHP Marek Surmacz wspólnie z Wicewojewodą Małopolskim Józefem Gawronem i Wojewódzkim Komendantem Małopolskiej WK OHP Krzysztofem Świerczkiem podziękowali za spotkanie i deklaracje pomocy ze strony instytucji i wszystkich uczestników rady.

Tekst i zdjęcia: Małopolska Komenda Wojewódzka OHP www.malopolska.ohp.pl

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij