W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, uroczyście otwarto strzelnicę!

Aktualności Comments Off 193

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: dyrektor CKiW OHP w Tarnowie, p. Tomasz Stelmach; główny wykonawca strzelnicy, a zarazem opiekun sekcji strzeleckiej działającej przy CKiW OHP w Tarnowie, p. Artur Obuszko oraz jeden z uczestników tarnowskiego Centrum.

Po uroczystym otwarciu, prowadzący zajęcia przedstawił historię powstania oraz możliwości taktyczno-techniczne obiektu. Na strzelnicy używane będą tylko wiatrówki poniżej 17 J. Remont pomieszczenia trwał kilka miesięcy, ale dzięki zaangażowaniu i staraniom dyrekcji i pracowników CKiW OHP w Tarnowie, udało się doprowadzić do finalnego uruchomienia strzelnicy otwierając tym samym kolejny etap w doskonaleniu jakości i umiejętności strzeleckich młodzieży CKiW.

W nowo powstałej strzelnicy CKiW OHP w Tarnowie, odbył się I Turniej Strzelecki z okazji 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij