II Przegląd Pieśni Patriotycznej w Skomielnej Białej

Aktualności Comments Off 205

W dniu 18 listopada 2017 r. reprezentacja CKiW OHP w Tarnowie, wzięła udział w II Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Uczestników OHP Województwa Małopolskiego. Organizatorem przeglądu była Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-36 Hufiec Pracy w Skomielnej Białej.

W tegorocznym przeglądzie Pieśni Patriotycznej wzięło udział 31 Ochotniczych Hufców Pracy z Województwa Małopolskiego jak również spoza. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Prezentowane utwory, wystrój sceniczny wprowadziły uczestników w nastrój skupienia i powagi. Celem organizowania przeglądu jest chęć popularyzowania tradycji śpiewania pieśni patriotycznych oraz wspierania młodego pokolenia w duchu wychowania patriotycznego. Podsumowaniem Przeglądu był występ Orkiestry Dętej OSP Skomielna Biała.

Tarnowskie Centrum w II Przeglądzie Pieśni Patriotycznych reprezentowały: Sylwia Florek oraz Kinga Świątek, które wykonały utwór pt. „Przybyli ułani pod okienko”.

Dziewczynom serdecznie gratulujemy świetnego występu!!!

[espro-slider id=4016]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij