Spotkanie Klubu Sympatyków CKiW OHP w Tarnowie

Aktualności Comments Off 41

W spotkaniu Klubu Przyjaciół Centrum Kształcenia i Wychowania OHP , które odbyło się dnia 30.11.2017 wzięli udział zarówno pracodawcy lokalnych firm ale także zaproszeni goście                 z organizacji i jednostek współpracujących z Centrum. Byli to przedstawiciele min. Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie, Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej                 w Tarnowie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie, Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, Straży Miejskiej w Tarnowie , Tarnowskiego Towarzystwa Profilaktyki Społecznej w Tarnowie. Spotkaniu przewodniczył dyrektor Centrum- pan Tomasz Stelmach. Na wstępie przedstawił bieżące działania Centrum oraz te wynikające z potrzeb młodzieży będącej uczestnikami CKiW OHP w Tarnowie. Szczególną uwagę zwrócił na podpisanie porozumienia z Zakładami Mechanicznymi w Tarnowie, gdzie uczestnicy tarnowskiego Centrum od września podjęli naukę w patronackiej klasie o profilu ślusarz – spawacz.

Podczas spotkania dyrektor skierował także podziękowania do jednostek za wieloletnią współpracę  i wspieranie  Centrum w stwarzaniu warunków prawidłowego rozwoju społecznego oraz zawodowego wychowanków.

Działalność sportową naszych uczestników zaprezentował pedagog- pan Piotr Kolbusz, zwracając szczególną uwagę na powołanie drużyny futsalu, gdzie młodzież odnosi już pierwsze sukcesy. Natomiast prezentację na temat aktualnie realizowanego projektu „ Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” przedstawiła pani Agata Stus, koordynator projektu.

Kończąc spotkanie dyrektor podziękował za przybycie i udział w spotkaniu firmom i instytucjom.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij