VII Przegląd Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa Małopolskiego

Aktualności Comments Off 167

16 grudnia 2017 r., uczestniczki Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie w składzie Kinga Świątek i Patrycja Wielgus, wzięły udział w VII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Organizatorem przeglądu była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie wraz z 6-36 Hufcem Pracy w Skomielnej Białej.

W tegorocznym przeglądzie Kolęd i Pastorałek wzięło udział 37 uczestników z 16 jednostek Ochotniczych Hufców Pracy Województwa Małopolskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz pamiątkę regionalną. Celem organizowania przeglądu jest chęć pielęgnowania naszej kultury i tradycji.

Po wręczeniu uczestnikom dyplomów, nagród oraz statuetek wszyscy zebrani wysłuchali wyróżnionych kolęd.

Podsumowaniem VII Przeglądu Kolęd i Pastorałek Uczestników OHP Województwa  Małopolskiego był występ Zespołu Regionalnego Korpiołki ze Skomielnej Białej, który wprowadził w nastrój  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Naszym uczestniczkom serdecznie gratulujemy wspaniałego występu!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij