Święta tuż tuż

Aktualności Comments Off 68

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, okres szczególny, kojarzący się nam przede wszystkim z wyjątkowym nastrojem, rodzinnymi spotkaniami, zapachem choinki. To czas pięknych gestów życzliwości i miłości, oraz pamięci o bliskich.

Żeby przybliżyć świąteczną atmosferę i wprowadzić bożonarodzeniowy nastrój, uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie spotykali się w listopadowe i grudniowe wieczory i wspólnie wykonywali świąteczne upominki. Choć zimy za oknami jeszcze nie widać, chcieliśmy, żeby nasze  ozdoby  kojarzyły się właśnie z aktualną porą roku. Efektem naszej wspólnej pracy były glicerynowe mydełka w formie śnieżynek i choinek.

Przygotowanie mydełek jest bardzo proste i szybkie, a efekt fantastyczny. Żeby zrobić mydełko potrzebna jest baza glicerynowa, barwniki, olejki zapachowe oraz foremki. Glicerynę kroimy na drobne kawałki, tak, żeby łatwo ją było rozpuścić. Dodajemy kilka kropli barwnika, ulubiony zapach, wszystko razem mieszamy, wlewamy do foremek i czekamy aż mydełka zastygną. Potem wystarczy już je tylko ładnie zapakować.

Wspólne zajęcia były wspaniałą zabawą, a także dobrą okazją do przypomnienia sobie pięknych tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych.

W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW OHP w Tarnowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom tarnowskiego Centrum i wręczyli im własnoręcznie wykonane ozdoby.

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

[espro-slider id=4236]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij